To się opłaca! Dlaczego warto drukować tuszami i tonerami marki Asarto

Marka Asarto to jeden z producentów materiałów eksploatacyjnych, który jest jednym z najpopularniejszych producentów tego typu asortymentu. Produkty ASARTO wyróżniają się wysoką jakością na tle swojej konkurencji, czym marka zyskała sobie przychylność wielu klientów oraz olbrzymie zaufanie z ich strony. Dziś ASARTO produkuje tonery i tusze do różnego typu drukarek od wielu czołowych producentów. Są to zarówno materiały do drukarek laserowych, atramentowych, jak i taśmy barwiące do drukarek igłowych. Marka ta wyspecjalizowała się w produkcji zamienników dedykowanych wymagającym klientom, którzy cenią sobie jakość zarówno samych tonerów i tuszów, jak i wydruków, przy zachowaniu świetnej wydajności.

Duży wybór plus znakomita jakość

Marka Asarto to świetne pod względem jakości produkty do większości urządzeń drukujących od czołowych producentów. Dzięki temu większość użytkowników tego typu sprzętu znajdzie odpowiedni produkt do swoich drukarek. Duży wybór idzie tu w parze z jakością samych zamienników. I nie jest to tylko puste hasło, bowiem jakość Asarto potwierdzają liczne nagrody, certyfikaty oraz wyróżnienia. Jednym z nich jest „Laur Konsumenta” dla materiałów eksploatacyjnych do drukarek latach od 2016 do 2020, jak i w kategorii „Odkrycie Roku 2013”. Podobne wyróżnienia marka Asarto otrzymała w latach 2014-2019 zdobywając Laur Konsumenta w kategorii Najwyższa Jakość – Quality International w kategorii QI Product. Bardzo ważnym certyfikatem jest ponadto posiadany przez Asarto TUV Rheinland Polska M+T.

O jakości marki świadczy również wiele pozytywnych opinii, które można przeczytać, czy obejrzeć na wielu stronach internetowych. Przykładowe recenzje zobaczyć można tutaj:


Atuty tonerów Asarto

Świetna wydajność tonerów i tuszów Asarto to nie jedyne atuty tych wyjątkowych materiałów eksploatacyjnych. Warto podkreślić, iż tusze i tonery posiadają dożywotnią gwarancję, dzięki czemu ich zakup jest bezpieczny i pewny. W przypadku drukarek igłowych, jest to gwarancja 2-letnia. To jednak nie jedyne plusy. Asarto daje gwarancję nie tylko na materiały eksploatacyjne, ale i na urządzenia, w których są one użytkowane.

Ważnym atutem jest ponadto wydajność materiałów eksploatacyjnych. Jednocześnie produkty te są zdecydowanie tańsze, co pozwala na zakup tańszych zamienników, które pozwalają na wykonanie większej ilości wydruków w zdecydowanie niższej cenie, przy zachowaniu doskonałej jakości.


Cel marki ASARTO: odnalezienie optymalnego produktu spełniającego kryteria:

• oszczędności,

• wydajności,

• niezawodności.

Spełnione marzenie: wykroczyć poza ramy wydajności oryginału, przy korzystniejszej cenie.

Asarto specjalizuje się we wkładach atramentowych i laserowych. Ofertę uzupełniają folie do faksów termotransferowych i drukarek igłowych.

W dążeniu do perfekcji pomaga nam:

• własny dział przedsprzedażnej kontroli jakości,

• ścisła selekcja podzespołów w laboratoriach,

• jakościowa kontrola procesu produkcji.

Wynikiem tego są najwyższej klasy wydruki.

Gwarancja

Stosowanie produktów Asarto nie narusza gwarancji prawnych producentów drukarek.

Tusze i tonery Asarto objęte są dożywotnią gwarancją, natomiast taśmy do drukarek igłowych 24-miesięczną.

W trosce o Twoje dobro, przeświadczeni o jakości produktów Asarto, gwarancją objęte zostały także urządzenia, na czas stosowania w nich materiałów eksploatacyjnych Asarto, a w przypadku ewentualnego uszkodzenia zapewniamy Ci ich naprawę lub wymianę.

Certyfikaty tonerów i tuszy ASARTO

Śledź nas na Facebooku